Boek nu om deze scherpe prijs te garanderen!
Van Tot
 
Bosbungalow Sequoia
9,7
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 70 m2
  • 1 Badkamers

Inrichting
Een ontspannen verblijf ervaart u in de Sequoia. Deze 6-persoons accommodatie beschikt over een sfeervolle woonkamer met TV. Een open keuken met vaatwasser, koffiezetapparaat (filter) en Senseo. Eethoek. Badkamer met wastafel en douche. Toilet apart. Grote ouderslaapkamer met TV, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met stapelbed. Via de schuifpui bereikt u het overdekt terras. De accommodatie beschikt over een ruime berging. De inrichting van de bungalows kan onderling verschillen.
 
Een compleet overzicht van de aanwezige inventaris vindt u hier.  
 
Locatie
De Sequoia’s bevinden zich verspreid over het bungalowpark. Op de plattegrond kunt u bekijken waar dit type accommodatie zich bevindt. Wilt u zeker zijn van de locatie van uw accommodatie of dat u beschikt over een open haard/kachel? Reserveer dan één van de Sequoia’s met voorkeur. Sequoia 1, 30, 32, 98, 107 en 135 zijn niet voorzien van en houtkachel/open haard. Een zak haardhout kunt u tegen betaling afhalen bij de receptie. Het is mogelijk om meerdere accommodaties naast elkaar te reserveren. Dit kan via de chatfunctie of per e-mail bij één van onze receptiemedewerkers.
 
Algemeen
Roken is niet toegestaan in de Bosbungalow Sequoia. Er zijn een aantal huisdiertoegankelijke bungalows. Wanneer u een huisdier meebrengt, is het noodzakelijk dat u dit vermeld bij het maken van de reservering. Bij de accommodatie is ruimte voor het parkeren van twee auto's. Wilt u tijdens uw vakantie gebruikmaken van internet bij de accommodatie? Voor onbeperkt gebruik van draadloos internet kunt u tegen een gereduceerd tarief een toegangscode kopen.
 
Indien u een kinderbedje wenst mee te brengen of te huren informeer dan bij één van onze medewerkers naar de beschikbare ruimte in de slaapkamers.

Lees meer

Beoordeling

"Heel leuk park, veel activiteiten en supervriendelijk personeel, wat wil je nog meer 😍"
"Wij zijn een weekendje geweest in november. De kinderen hebben zich heel erg vermaakt in 2 verschillende indoor speel plekken. Wij hebben ook erg genoten en vooral van het eten! Beide avonden heerlijk gegeten in het restaurant. "
"Een fantastisch vakantiepark, van alles te doen, zwembad, indoor speeltuin, hyperbowling (erg leuk voor kleinzoon 6 jaar), lekkere snackbar en uitstekend en betaalbaar restaurant. Voor herhaling vatbaar."
"Leuke nette huisjes met alles erbij wat je nodig hebt. Er is heel veel te doen op het park voor kinderen, pubers en volwassen. Echt een aanrader."
"Prima park met vele speelmogelijkheden. "
"Wij komen al 40 jaar regelmatig naar Westerbergen. Wij hebben het altijd naar onze zin. Rustige omgeving , prima privacy rond de huisjes en prima gezellige eetgelegenheid. Wandelen en fietsen in de omgeving zijn legio mogelijk."
"Heel vriendelijk personeel, mooie accommodaties met ruimte eromheen voor je huisdier. En goed Eten. "
Lees meer Toon minder
  • Vandaag
  • Niet beschikbaar
  • Beschikbaar
  • Aankomst mogelijk
  • Geselecteerd
  • Arrangement
  • Gesloten